Probuzení - 2.kapitola

26. května 2012 v 12:42 | Zef |  Probuzení - příběh
Po dlouhé pauze přidávám zase něco málo z příběhu,
tak snad se bude líbit :D


Kapitola 2.- jak to vlastně je?
Korektura: Ewilan

"Hej! Přestaň snít máme tady úkol" Pustila se do mě Chia. Chia byla moje jediná kamarádka od doby co jsem byl probuzen, bude to asi tím, že nadpřirození, tedy většina z nich, jsou samotáři. "Jasně, neboj se to stíháme" uklidňoval jsem jí i když se zdálo, že to moc nepomáhá "kdyby ses furt jen netopil v myšlenkách mohl si dneska sedět někde v suchu v základně a né tady v tomhle počasí zběsile pobíhat a lovit posluhovače. Ty jsi prostě ztracenej případ." Zadíval jsem se do země "Jo máš pravdu" řekl jsem smutně. Chia má pravdu vždycky, to je to nejhorší, kdykoliv něco udělám špatně ona mě předem varuje a vždycky se trefí. Měl bych jí začít poslouchat tak jako ostatní poslouchají své zbraně. "Posloucháš mě vůbec?!" pustila se domě znovu jen hlasitěji. "už ti zbývá jen pár posluhovačů a 2 kurzy a povýší tě, tak si to hlavně nepokaz" dodala tišeji a smutnějším tónem. Tohle už bude po třetí co bych mohl povýšit a konečně splnit to, proč sem chtěl být silnější a proč sem se vůbec přidal do organizace . Dvakrát se mi nepodařilo splnit zkoušku ale tentokrát se mi to povede, sem si tím jist konečně budu moct započít velký lov, konečně udělám další krok.
Když ty zkoušky zvládnu dostanu se z role pochůzkáře na roli stopaře není to nějak extrémní posun, ale už si můžu vybírat své loviště a také začít hledat pány. Takzvaní pánové jsou ti nejsilnější nám známý démoni, to pro ně pracuje většina posluhovačů, ale i požíračů a také nějaký ten číhač. Už dlouho chci najít toho jemuž patřil posluhovač co mě zabil. Musel bych ale dosáhnout aspoň stupně stopaře nebo líp lovce abych ho mohl jít hledat a ještě bych musel hodně zesílit abych měl vůbec nějakou šanci. Posledního souboje s pánem se účastnilo 10 lovců a a dokonce 2 válečníci, kteří jsou ještě o stupeň výš něž lovci. Přežil to jen jeden z válečníků a pán jim utekl. Nikdy v historii se nepodařilo porazit pána v boji jeden na jednoho. "Měl by ses aspoň trochu připravovat na zkoušku" přerušila mě v přemýšlení Chia. "Možná" vzdychl jsem a vydal se dál po cestě. Opět sem šel a šel tak jako to dělám pořád, zase jsem o kousek dál na cestě, zase další město, kde mě potřebují, zase další rutina.
"Pozor" vykřikla náhle Chia, jen tak tak sem uskočil před dlouhými drápy. Vytáhl jsem
Chiu z pochvy. Zaútočil na nás posluhovač ale okamžitě poté začal utíkat "co se děje proč utíká?" zeptal jsem se Chii ještě nikdy sem neviděl aby posluhovač utíkal. "Tohle se mi nelíbí" řekla Chia "za ním!" zavelela a já se ho jal následovat. I přes veškerou mou snahu jsem ho ale ztratil v lese nedaleko té vesnice. Rozhlížel jsem se kolem, ale neviděl jsem nic než stromy. "Nikde tu nic nevidím. Asi jsem ho ztratili." Povzdychl jsem si "asi to bude zase mise na delší dobu a to to vypadalo tak slibně." "Nefňukej a vrať se do tý vesnice." Napomenula mě Chia a zněla docala naštvaně.


Zpátky do vesnice jsme došli až za tmy. "No a teď sehnat místo na přespání."
pronesl jsem "Stálí problém." vzdychla Chia. Nakonec jsem si 'ustlal' v krabicích a vlhkém mechu pod nějakým mostem.


Na druhý den jsem se vydal prozkoumat okolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 26. května 2012 v 12:59 | Reagovat

Dobré, muhehe... piš dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama