Probuzení 3.generace - Díl 2.

22. listopadu 2012 v 19:52 | zef |  Probuzení 3. generace

"Dobře, když už jste se uráčili přijít. A to o 15 minut pozdě. Doufám že budete aspoň pořádně makat!" zvolal jsem naštvaně celé středisko je vám k dispozici. Hodiny máte na svůj osobní tréning
pod naším dohledem. Začněte a žádný flákání!" dokončil jsem to co jsem chtěl říct. Povzdechli si ale stáli na místě. "A co mi, kteří jsme byli donešení ?" Ozvala se Cora Rena přikyvovala. "Aah málem bych na vás zapomněl vy máte o půl hodiny delší tréning! Mimochodem děkuji že si se připomněla." "Rozchod!" doplnil mě Gor křikem a všichni byli v tu ránu pryč a trénovali. Jen Cora stála na místě a podle výrazu soudě byla naštvaná. Vytasila meč a máchla s ním mým směrem.
Neuhnul jsem a sledoval co udělá. Zastavila. "Štvete mě!" řekla rozčíleně. "Neměla bys takhle reagovat je to nebezpečné, nikdy neutoč bez úmyslu zabít jinak zemřeš. Teď už padej ty chodící make-upe." Zřejmě chtěla ještě něco říct ale Goruv pohled ji donutil to spolknout a odejít. "Neměl bys na ně být tak přísný." znovu se ozvala Chia. "Možná máš pravdu ale podívej nemají žádnou disciplínu !" "Copak tys byl jiný ?" odporovala mi. "Ach zase máš pravdu, jako vždy ale taky jsem na to doplatil!"


Sledovali jsme průběh tréningu a opravovali styl, jakým trénují. Najednou sem ale zjistil, že nikde nevidím Zenon. "Neviditelný být neumí! Určitě se zas někde fláká!" Zašeptal jsem si pro sebe "Gore pohlídej je chvilku." pokynul jsem Gorovi on jen přikývl a já jsem šel hledat Zenona.
Našel jsem ho v domě 1. týmu. Seděl na posteli v lotusu rukavice měl na rukou a ruce měl složené do pečeti. "Ale koho pak to nevidím?" řekl jsem ironicky. Otevřel oči podíval se na mě a rukavice změnili vzhled. "Ahoj dědo." pousmál se. "On tě ten smích přejde! Co tu sakra děláš proč venku s ostatními netrénuješ?" sedl si normálně podíval se na mě a řekl vážně: " Meditace je stejně důležitá jako fyzický tréning, a navíc už jsem skoro dosáhl Uvolnění Zeda a Xina." tak proto vypadali ty rukavice jinak docvaklo mi. "Víš dědo duchovi se fyzickou silou neubráním neučil si to snad stovky rekrutů než jsi založil tohle speciální středisko ?" zeptal se a na tváři měl opět usměv. "používáš proti mně moje slova jo?" pousmál jsem se byl jsem rád, že není tak k ničemu, jak vypadá nebo aspoň jeho řeči nejsou. "No ale máš pravdu. To ti musím uznat. Ale né, že tu prosedíš 2 hodiny!"
dodal jsem a odcházel z místnosti. "Dědo?" "Copak?" zarazil jsem se. "Pamatuju si jak mi táta říkal, že s duchy se nedá bojovat dokud nedosáhneš Uvolněni. Vím, že mi toho radil víc ale nepamatuji se co to bylo. Vlastně si o tátovi nepamatuju nic víc než tuhle radu." Jeho úsměv byl pryč. A Bylo vidět, že mu otec chybí. "Bohužel nevím co ti mohl poradit, tvůj otec byl mnohem lepší než já. Navíc si po něm Fighter a já jsem blade master. O vašem stylu boje toho moc nevím, on byl první." povzdechl jsem si a vzpomněl si na Arata mého syna. "Nebuď smutný jednou budeš lepší než on." řekl jsem povzbudivě a odešel. Ale něco se změnilo jako by ten kratičký rozhovor...

"Jsi nějak šťastný." cítil jsem jak se Chia v duchu směje. "Otevři oči a vrať se do těch let kdy si začínal hned s nimi budeš lépe vycházet." pronesla. Zavřel jsem oči a uviděl mého syna můj pravý opak stále jsem ho káral. On byl i přes to usměvaví nerozzuřil se zemřel hned po jedné z našich hádek asi jsem mu ani neřekl.... z oka mi ukápla slza. "Otevři je." ozvala se chia. Skutečně jsem otevřel oči a všechno bylo tak nějak jiné. Celý svět jako by byl bezstarostnější. Přišel jsem za Gorem a najednou jsem v těch dětech viděl naději. "Co to je?" zeptal jsem se "Takhle to vidím já..."
řekla Chia "... není to přece jen trochu lepší?" zeptala se. "Máš pravdu." zasmál jsem se "Jako vždy." dodala. Najednou se mi zamotala hlava a spadl jsem na zem.


Když jsem otevřel oči ležel jsem na své posteli. "Co se ti to stalo?" zeptal se Gor. "Spatřil jsem svět jejíma očima. Chia mi otevřela oči." zasmál jsem "ehm....asi by sis měl ještě odpočinout vezmu to dneska za tebe." zasmál se trochu divně a odešel. "Náhle jsem z poza dveří slyšel "Nic mu není jenom trochu blouzní a plácá bláboli vraťte se k tréningu." Vstal jsem a šel jsem se podívat. Co se děje. Všechny ti děti tam stáli. Čekali co jim Gor poví. "No buď jsem se ve vás spletl a nebo se flákáte." pronesl jsem a zasmál jsem se "zatraceně i ten smích mě bolí." na to se zase začali smát oni. "Takže co kdybychom to spolu zkusili ještě jednou, úplně od začátku?" zasmál jsem se.
"jenom když nebudeme muset opakovat ty 2 hodiny tréningu." řekl vyjednávajícně Joel. "Co sváma mám dělat klidně vám jí pro dnešek odpustím." myslím, že od toho okamžiku jsme byli přáteli.


Nakonec byli s tréningem všichni spokojeni a dokonce i s mojí méně mrzutou stránkou. Na večer jsem uspořádal menší oslavu složenou s posezení u ohně opékání buřtů a poslouchání zpěvu ale jediný z mužů zpívat uměl David ale tomu nikdo nerozuměl severský písně nejsou to pravý !
Takže jsme to raději nechali na Arlett.


Druhý den se opakoval problém se vstáváním tentokrát jsem ale nemohl vstát já! "Gore, pomoc mi se zvednout chytli mě záda." "to máš z toho kozáčka! Jen si na nohy pomoc když máš energii na blbosti!" řekl rozespal vstal chtěl mě za ruku a mrštil se mnou skrz dveře ven. "Auu. Děkuju ti." řekl jsem ironicky. "Za málo." rekruti už byli nastoupeni. "Dobré ráno" řekl jsem a vstal "Dneska zjistíme jak je na tom váš tým leader s taktikou. Dostanete 3 hodiny na promyšlení bojového plánu a pak musíte porazit jednoho z nás. Dokonce si můžete vybrat kterého, ale volby se nedá vzít spě rozmýšlejte se dobře." "Chceme G..." Cora srazila Kinrada na zem s neměným výrazem v obličeji. "Bereme Zefa." další kdo se ozval byl Gar "My chceme Gora!" Talon se zamyslel: "dobře vezmeme si taky Gora." "tak je rozhodnuto sejdeme se tu za 3 hodiny teď proberte strategii. Rozchod!
"Tak Gore teď by se mi hodilo trochu srovnat ty záda." zasmál jsem se


3 Hodiny na to jsme se sešli já měl srovnaná záda a oni vymyšlenou strategii. "První souboj bude mezi týmem 1 protože nejvíce váhal ve výběru. Protože by vám mohl Gor ublížit, bude bojovat s tímto." zvedl jsem nad hlavu platové kladívko pro děti. Každý uder stlačí stranu kladívka a to zapíská dostanete úder a když se zvednete přežili jste ho, když budete ležet dýl než 10 sekund jste mrtví!" "Děláte si legraci? Ozvala se Rena, proti tomuhle kladívku ?" upřímně se zasmála. "No povíme si po souboji." pronesl jsem "Začněte!"


Gor vstoupil do středu areálu uchopil kladívko a čekal na útok. Rena ho oťukávala z dálky mečem, který natáhla. Gor do něho z vrchu praštil kladívka a jeho špička se zabořila do země. "Když je meč delší je jednoduché ho srazit." odpověděl na útok Gor. Ve chvíli kdy poučoval Renu zaútočila mu na nohy Ewila jednu chytila do řetězu. Zatáhla za řetěz ale Gor se ani nehnul. "Chytrý tah, ale chybí ti tažná síla zvolal přemístil druhou nodu přetočil se na špičce a mrštil Ewilan na Renu. Ta hbitě uhnula v tuchvíli už útočil Talon. Gor uskočil a praštil Renu kladívkem do břicha na poslední chvíli uskočila dozadu a to zmírnilo náraz. Udržela se na nohách. Ale ucítila velkou. David se rozpřáhl a praštil kladivem do země, až se otřásla Gor se otočil a Talon opět zaútočil trefil se Gor po něm máchnul kladívkem v tu chvíli ho opět chytla Ewilan "Tady je ta tažná síla!" vykřikla a dala řetěz do rukou Davidovi společně zatáhly. Účinně zabránili Gorovi v pohybu. Talon opět hodil nůž a Rena bodla. Gor z opakoval pohyb jakým již minuje odhodil Ewilan a mrštil jimi oběma jako štítem. Vykryl tak bodnutí i nůž. Zenon mezitím sedel na kraji arény v lotusu. Kromě Jediný Talo zůstal stát Rena se z posledních sil zvedla a sí i David. Ewilan zůstala ležet byla zasažena nožem do nohy a nemohla vstát. "Ewilan právě zemřela." zvolal jsem a v rychlosti jí odnesl z arény. Talon se otočil a dostal rádu kládívkem. Odletěl dobrých 5 metrů. Přestože se znovu postavil bylo vidět že má problém. "Už musíme !" zakřičel když se na něj hrnul další útok tentorát ze zhora. Zenon náhle vstal skočil před něj a kladívko padlo přímo na něj půda se mu hroutila pod nohama "útok!" zvolal Talon a Všichni 3 zautočili. Vprohlubni stál Zenon, držel kladívko v ruce ale bal v bzvědomí nedokázal udržet ránu a Gor zasáhl jeho hlavu. Nemohl však kladívko vytrhnou. "To stačí zastavil jsem je vahráli jste! Ale podívejte se na svůj tým máte 2 mrtvé! Obětovat dva členy na jednoho soupeře! Talone to není dobré!" "I tak si divím, že mě porazili." pronesl Gor. "Kdo by byl řekl, že dětská hračka může být tak nebezpečná." pronesl David. "Né všechno je tak, jak se to zprvu jeví příteli, odnesta si je na ošetřovnu." pokinul jsem a ukázal na Ewilan a Zenona.
_______________________________________________________________________________________________________________

"Dobře teď si Gor odpočine aby byl fit na další zápas a budu bojovat s 2. týmem. Takže Coro nezklam mě tak jako Talon, nechci žádné ztráty z vašich řad!" Pronesl jsem "No a bude me mít taky nějaké zvíhodnění?" zeptala se opatrně Arlett "Ano za celý zápas nevytasím Chiu z pochvi." usmál jsem se "ale nebojte nejsem tak silný jako Gor. Začněme!" Pokynul jsem "Podle plánu!" rozkázala Cora. Roztahovali se okolo mě do kruhu kromě Kinrada ten bezmyšlenkovitě vyrazil. "stuj!" Zvolala Cora ale Neposlechl uhhul jsem a pochvou jsem ho bodl do žaludku. Padl na zem a začal zvracet. "Jeden z vašich je mrtev. Kinrade za tvoji ukvapenost teď bude tvůj tým platim tím, že jsou pouze 4. Takovím to činem neohrozíš jen sebe ale i ostatní." V tu chvíli už mím směrem výlétl blesk od Ariela a hned po uhnutí ne mě zaútočil Joel zhora. Jejich souhra byla perfektní a uhnul jsem jen těsně a to přímo do Nápřáhu Cory vyskočil jsem a uhnul seku. Nestihl jsem ani provést protiútok a už za mnou byla Artell. Použil jsem Chiinu rozdvojil meč a vytvořil klon dostal zásah. Já dopadl na zem a Artell vedle mě zaútočil jsem a po jejím úhybu na mě čekal Joelův meč. Bezchybná akce!
Zaklonil jsem a posléza udělal přemet vzat. Otočil se a praštim pochvou do Arielova meče. Rozdvojil jsem chiu a druhým mečem vykryk Cořin útok ze zadu otočil jsem se rychle je oba praštil přes břicho. Vyskočil jsem od nich dál. Ve vzduchu jsem opět potkal Artell a opět použil klon abych ji srazil na zem. V tu chvíli mě zasáhl Joel svým kopem, po něm Ariel dýkou a ukončila to Cora mečem. "Chudák klon" pronesl jsem a dopadl Arielovi na hlavu. "Myslím že tohle mi stačilo. Pokud se vám podaří srovnat Kinráda, bude to úžasná spolupráce. Rozhodně ste hodni být tady.
Ale pamatujte si že já jsem slabý soupeř! Potkáte soupeře silnější a to mnohem! Nikdy je nesmíte podcenit. Jiné připomínky nemám." pousmál jsem se "jenom ukliďte to co napáchal Kinrad."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Než začal třetí zápas poslal mě Gor si odpočinout. Když jsem za 20 minut vylezl ven, malem sem dostal mrtvici!. Půlka areálu byla zničená! A Všichni leželi na zemi a halsidě oddechovali. "Coste to tady sakra dělali?! Nějakej závod v demolici !" Křičel jsem na ně. "Výte kolik nás tenhle areál stál!!
Pane bože za co mě trestáš." pronesl jsem suše mávl rukou a šel si radši sednout abych si skutečně nepřivodil mozkovou příhodu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 20:12 | Reagovat

tu úplně poslední část jsem asi nečetla XDD ale mohl bys sem hodit další :P xD

2 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 20:28 | Reagovat

Tohle bylo dobré, to úplně poslední jsem taky asi nečetla a dělej, mákni na trojce! :D Chci si zas něco přečíst.. (ignoruj fakt, že mě to tvoje dokáže teď pobavit daleko víc než Ewilanino) Píšeš dobře, ale někdy(často, ale zvykám si) mě mírně deptaj ty tvoje chyby.. no co, s tím asi nic nenadělám, že? :D Ale jinak fakt pecka.. hlavně náš tým je boreckej.. takový zabijáci.. no jsem zvědavá, jak to bude dál... a Akiry tým je taky dobrej... mám ráda Kinráda :DD .. ne... radši jen joke... Joel je dobrej.. mohla bych říct Akiře, že jsem ho našla v českym kalendáři, že? No ale to už zas melu mimo.. prostě je to pecka a piš dál! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama