Probuzení 3.generace - Díl 3.

22. listopadu 2012 v 21:19 | zef |  Probuzení 3. generace
Na další den ráno proběhlo vše dle mích představ. Nástup v pět hodin. Nikdo nezaspal. Neremcali.
Zázraky se dějí!! "Bože děkuju ti, děkuju ti bože !"

o týden později:

"Takže co vás dneska čeká. Za 1. rozcvička tý se nevihnete nikdy. Ze 2. dneska nebude typický tréning. Musím vám něco říct." Potom co do mě Choa celou noc hučela, že to musejí vědět, začlo mě tlačit svědomí. "Takže začněte a za hodinu se sejdem v hlavní budově v jídelně." Rozcvička brobíhala hladce. Dokonce se začínají přátelit mezi sobou. Tedy až na Cořin tým. Joel a Cora spolu nevidrží v jedné místnosti bez toho aniž by si jeden do druhého nerejpnul. Nebo se nepohádali.

Joel něco prohodí a Cora se prostě nenechá a brání se. Jednou ho zkoušela ignorovat na jejím místě bych ho zabil ! Mimo to se Rena a Talon zblížují možná až trošku moc. Jinak spolu vycházejí
dobře, týmová spolupráce je v rozkvětu a pomalu a jistě jsou i na nich vidět pokroky.
Rozcvička skončila a sešli sme se v jídelně. "Dobře všichni se usaďte a uklidněte. To co vám teď řeknu nebude příjemné a říkám to s těžkým srdcem. Prosím, nepřerušujte mě a nechte mě to doříct celé. Ikdyby vám to nebylo příjemné. Dobrá?" otázal jsem se spíše řečnicky a všich ni přikývli. "Ehm ehm Reno prosímtě, židlí tu máme dost, slez z Talona." Rena se zazubila, tak nazíval úsměv. "Takže, jak bych začal. Myslím že víte jak to bylo s první generací, že ano?"
přikivovali a čekali co jim řeknu dál. "No takže víte, že sme zabili temného pána a mysleli si že hrozba je zažehnána. Pověsili naše poselství na hřebík a žili normální život. Bohužel temný pán není jen jeden a niní vládnoucí temný pán počkal až nebudeme schopni odporu takže do našeho stáří. Zabil naše děti, ale už nestihl zabít vás! Možná vás teď napadá, že jestli se přeměníme po smrti jakto že jste přeměnění ?. Odpověď je jednoduchá. Už jste zamřeli." Atmosféra v místnosti se změni koukali na mě tázavě a mezi sebou házeli pohledy a ptali se jak je to možné, cože . A spoustou jiných otázek. Tozklepal jsem se ale pokračoval jsem. "ve skutečbosti byste nebyli schopni bojost před svou smrtí v historii t odokázali pouze 3 lidé. Museli jsme proto učinit opatření. A Zabít naše vnuky a vnučky." V tu chvíli mi z očí tekli slzy. A v sále panovalo ticho a smíšené pohledy zloby a smutku spolu s nevěřícnými. "Nebyla jiná možnost nikdy bysme to neudělali kdyby nešlo o vaši budoucnou. Obudoucnost celého světa." Takže ste vyměnili naše životy za životy všech ostatních!" Ozvala se Ewilan. Nepamatuje si ani jednoho ze svých rodičů. Vychovávali jí prarodiče.
A teď zjistí tohle. "Nesmysl!" ozval se nevěřícně Gar. Jeho víra v Gora byla nekonečná. Zjistit tohle
bylo jako zabít víru člověka, jeho naději. "Bohužel je to tak, neměli jsme na výběr zabít vás a naučit vás jak snimi bojovat a chránit se před nimi a nebo vás nechat zabít jejich rukou a to 2x posobě. Věřte, že to byla jedniná možnost a někteří z vašich prarodičů následně zabili i samy sebe, proto tu teď stojím já s Gorem. Jediní dva instruktoři. Ewilan, Davide, Joeli s Arieli, Talone vaši prarodiče nezemřeli záhadně a nezmizeli. Nesnesli to že zabili své vnuky a vnučky. Spáchali sebevraždu. Mi sme je pohřbyli a snimi i toto tajemství." Odmlčel jsem se otřel slzu z tváře a vyšel ven.

Gor mě následoval. "Udělal si dobře." chytl mě za rameno a pak šel za Garem aby mu to vysvětlil.
Oklepal jsem se. Chia se mě snažila utišit. Ale bylo mi mizerně. "Oni to pochopí." Ozvalo se za mnou stál tam Zenon s Talonem a dokonce se smáli. "Neboj dědo, minimálně já a Talon to chápeme a oni se stím srovnají, konec konců co jim zbejvá." Zasmál se a bylo to tak nějak uklidňující. "Víte pane abych byl upřímný já už to nějakou dobu vím." ozval se Talon. "Když jsem zemřel tak sem pod sebou viděl mé tělo a moje prarodiče jak brečí. A pak už si pamatuju jen základnu, tohle mě jen utvrdilo v domněnkách. Svůj tým uklidním a Zen mi pomůže." pousmál se a odešel za svým týmem. Zenon zůstal přede mnou. "Víš, dědo, myslím, že máš pravdu jenom 3 lidi dokázali ovládnout zbraň. Lepší cesta nebyla ikdyž si tátu moc nepamatuju stihl mě toho hodně naučit vím, že mi toho spoustu říkal. Často mi radil. Pamatuji si jen pár věcí. Vždycky říkal že nejdůležitěljší je věřit." pusmál se "Díky výře můžeš vyhrát předem prohraný zápas. Taky mi to říkal ale já jsem mu tvrdil, že to nejde." Zase se mi vrátili bolestné vzpomínky. "Víš Zene mám tě rád a chci abys to věděl. To poslední co jsem řekl tvému otci bylo ať mi nechodí na oči. Pak se to přihodilo a já jsem si uvědomil, jak moc jsem ho vlastně miloval. A Jak dlouho jsem mu to nedal nijak najevo ani neřekl. Nechci udělat tu samou chybu znova u tebe. Gor mě zachránil, když jsem byl nucen tě zabít hodlal jsem se zabít taky ale Gor...." "V pořádku dědo já to chápu." pousmál se a objal mě. Potom se vrátil ke svému týmu. Možná mají víc pochopení než já. Snad se to vztřebá a nebude to mít dopad na jejich výsledky bíží se praktické zkoušky. Posleze vyšla Cora bez jediné změny výrazu za celou dobu a bez jediného slova prošla jako by nic.

Když se Gor vrátil do chaty s radostí sem na něj hodil večerní prohlášení a oznámení termínu praktycké zkoušky.

"Dobře takže dnešní večerní prohlášení povedu já." prohlásil Gor nazačátku. "Takže za 3 dny proběhne první praktická zkouška. Našli jsme vhodné místo do té doby promislete mezitýmové rozdělení rolí a starategii v týmech a mezi nimy." Pokračoval. "Tak to je k dnešnímu oznamení vše. Přeju vám dobrou chuť." Odešel a všichni se pustili do večeře.

Další dva dny jsme jim nechali čas na přípravu. Zkontrolovali jejich plány a strategii. Ukázali jim oblast a řekli jim co by tam mělo být. Byli připraveni víc než dobře. Jejich dětinskost se před očima mění ve vychytralost a jejich schopnosti jsou na jejich věk obdivu hodné. Je radost vidět něco takového. Zdáse že můj plán vychází. A Tenhle projek určitě nebudou jen vyhozené peníze. V Těhle dětech je naděje na zničení 2. temného pána. Možná i mnohem víc než jen to ! Všichni až do teď tvrdě trénovali a Zenon dokonce dosáhl "Uvolnění". Takže už 4 z nich dokážou sladit své já a svou zbraň do dokonalé rovnováhy a jejich spolupráce je tisíckrát lepší než na začátku. Páni asi je začínám troxhu moc přeceňovat. Tak či onak zítra je zkouška a uvidíme jak se jim to podaří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 21:25 | Reagovat

dobrý xDD a makej s dalším :P xDD

2 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 22. listopadu 2012 v 21:34 | Reagovat

Je to dobré :DD ! Jen hezky piš dál, protože mě to baví číst a zajímá mě to, takže tu chci mít.. nejpozději pozítří 4. kapitolu! Jo! :D
Podívej se na mě, jak rychle zvládám psát, dá se to. Vem si ze mě příklad! :D Nebo z Akiry, ta taky píše jako drak, když chce :)
No ale jinak je to fakt dobrý, takový zajímavý.. to jsem nečekala, že nás zakillovali ještě před začátkem příběhu, ale je to takový koření... alespoň ten příběh o něčem je a má grády :)
A líbí se mi Rena+Talon ♥ To je Nice :D
"Ehm ehm Reno prosímtě, židlí tu máme dost, slez z Talona."
Tohle je bestová část, těším se na další takový! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama