Probuzení 3.generace - Díl 4.

4. prosince 2012 v 17:22 | zef |  Probuzení 3. generace

23.6.743 Dnešk byl černý den pro nás všechny den, kdy broběhla první praktická zkouška.
Den který neměl nastat. Nikdy! Dopustili jsme se osudové chyby drželi jsme se všichni pohromadě déle než jsme měli. A skončilo to tragédii. Dnes proběhl nejhorší den mého života a můj dědeček...
zemřel.

Dnešek začal tak jako obvikle všichni sem se sešli na rozcvičku. Děda nás seznámil s plánem na dnešek. Po rozcvičce měli nastat praktické cvičení. Strategii už jsme měli vymyšlenou. Jednoduché cvičení měli sme porazit oddíl požíračů. Se dvěma duchy v čele nic těžkého pro normální lovce po tréningu co jsme tu měli to měla být hračka. V 9:00 jsme vyrazili na místo konání této zkoušky.

První šel Cořin tým. Garův tým měl obejít oblast a udeřit zezadu. Mi jsme šli jako podpora Cořině týmu. Zkrátka jako záloha. Našli jsme nepřítelskou skupinu a všechno šlo hladce. S Cořiným týmem sme je rozprášili samy a kde byl po celou dobu garův tým ? To bylo to nás trápilo. Nevěříli jsme, že by se mohli stratit a pod vedením Gara ani spoždění nebylo možné. Najednou se naším směrem pohybovalo cosi zahalené. Oddychli jsme si když sme zjistili že šlo o člověka. V kápi a plášti kulhal na levou nohu a měl dřevěnou hůl. Přišel až ke Coře a pronesl "neměli byste tu být jinak vás stihne zlý osud. Vaše síli nejsou dostačující." Cora vypadal, že ho ignoruje ale řekl bych, že spíše přemýšlela co od něho čekat a proč jí to říká. Za to Kinrada to nenechalo v klidu. "Nepodceňuj nás! Ať si kdo si. Každý z nás je desetkrát silnější než ty!" postava se od srdce zasmála a Kinrad vybouchnul. Rozpálil svou sekeru (to byla jeho nejsilnější schopnost) až do běla a plnou silou máchnul jeho směrem. Všichni sme přihlíže. A pak s úlekem civěli. Řekl bych že jsem měl i otevřenou pusu. Z pod láště vyjela ruka tak rychle že jsem jí nepostřehl. Ve dou prtech držela kinradovu sekeru. Po té jím mrštin na druhou stranu. "A ty se nepřeceňuj. Měli byste zmizet."
mávnoul pláštěm skryl ruku a praštil svou holí do země. Zvadl se prach a zmizel. "Csss" zasičela Ewilan doprovázena slovy Rii: "Podivýn." Jediná kora stála pořád na místě a koukala směrem k lesu. Náhle se tam podíval i Talon a Joel s Arielem. Všichni je pak následovali. Z lesa vyběhl Gar a za ním jako by v tranzu jeho tým. Zdálo se že se snaží útočit na Gara. Skutečně se o to pokoušeli vyrazi jsme Garovi na pomoc. Celý jeho tým sme dostali do bezvědomý. "Co to bylo zeptal se Joel." s nevěřícným výrazem. "Duchové." pronesl Gar udýchaně "Přepadli nás cestou a ovládly můj tým. Nemohl jsem bojovat zabil bych je a nebo bych zemřel." dokončil větu a sednul si. "Možná bysme měli opravdu jít zpátky." řekla z ničehož nic Cora. Talon sní souhlasil. A vyšli jsme. Najednou jsme uslyšeli dunivý zvuk. Následně pak něčí hlas "Kampak kampak, ještě ste se mi ani nepředstavili a už odcházíte to je ale škoda mohli jsme se pobavit." "Pryč!" zavelel Gar všichni jsme bez ohlédnutí vyrazili. Kromě Kinrada "Já z boje neutíkám." prohlásil a šel na druhou stranu než mi "Ale copak to tu máme chceš si hrát prcku ?" ozval se znovu ten hlas zastavili jsme a vyděli jen jak Kinrad schytel ránu a dopadá na zem mrtví. "Jednou ranou.." Zašeptal Joel. A Zdálo ze, že i Cora byla vyvedená zmíry. "Jdu pro něj! " Zakřečela a následoval jí i její tým Ger a náš tým. "Jděte pro staříky!" Poručil nám Gar "mi to tu zvládnem ale pospěšte si !" Doběhli jsme tedy na zakladnu a v rychlosti jsme vše řekli Zefovi a Gorovi. Když jsme přišli na místo. Gar byl těžce raněn a stejně tak David který jako jediný z našeho týmu zůstal. Gor je hodil každého přes rameno a odnesl stranou Zef se rovbnou vrhl do útoku po boku Cory, Joela, Ariela a Arlett. Všichni jsme ho následovali. "Né!" Zakřičel všichni běžte do tábora! Všichni bez vijímky vemte raněné a Kinradovo tělo. Talone, Coro spoléhám na vás!" ač nechtěně uposlechli jsme jeho rozkazi. A dali se na útěk. Zef bojoval lépe než kdy předtím teprve ted jsem poznal jak nás s Gorem šetřili když s námi bojovali. Bohužel ani to nestačilo. Zef boj nepřežil. A Ta stvůra nás navíc dohnala. Zasáhla Ariela a následně Arlett ta bohužel zemřela. Cora se chopila arlettina těla a já se ujal Ariela. Joel náhle zastavil. "Uteč!" řvali jsme jednohlasně. Nic naplat neposlechl. "Běžte beze mě." pronesl vytáhl oba meče a překřížil je rozzářili se pak už jsme slyšeli jen křik doprovázející jeho útok. "Miluju tě C..." ozvalo se ještě. Joel spůsobyl temnému pánovi zranění obrovských rozměrů ale vyčerpal veškerou svou síli a zemřel. Avšak jsem si jist že jen díky němu teď žijeme. Alespoň Cora, Ria, Ewilan, David, Gar, Ariel, Talon a já. Vděčíme mu za náš život. Doběhli jsme do tábora.
Měl jsem nejhorší pocit ve svém životě s očí mi stékali slzy ale cítil jsem jen chuť po pomstě.
Stejně tak jako všichni ostatní. Tenhle den neměl nikdy nastat..... Zenon nenriky ninejší majtel Zefova deníku
Přísahali jsme pomstu tomu monstru o kterém nám Gor řekl že to byl temný pán. Nikdy jsem nebyl tak odhodlaný jako ted! Zesílimí a zničíme ho! To přísahám na hrob mého dědečka a mých přátel!
Nedáme si pokoj dokud ho nedostaneme. To jsme si přísahali a svou přísahu a povinost naplníme !

Ještě toho dne vymyslel Talon s Coro, která byla nejvíce zasažena Joelovou smrtí, s radami Gora
taktický plán útoku. A Po dobu dalších dvou týdnů jsme trénovali poze tuto strategii a všechny nečekané možnosti co by mohli nastat. Až pak jednoho dne jsme znovu uviděli tu zahalenou postavu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 10. prosince 2012 v 17:18 | Reagovat

Tak jo, první můj výraz: WTF?!
Potom další výraz: OMG..
Tys normálně vyzabíjel polovinu lidí v jednom díle! :D To se nedělá.. chudák Joel hlavně.. ale všichni ostatní taky.. třeba Arlett.. myslím, že jsme teď řádně oslabený .. Ještě, když to schytal i Opa Zef..
Momentálně nasazuju výraz: TVL..
To bylo fakt docela... masakrózní.. Musím říct, že jsem fakt nečekala takovejhle zvrat už ve 4. díle! :D Hlavně chudák Akira, když přišla o tolik lidí... Kina sice neměla ráda, ale přecijen to byl člen týmu.. Doufám, že mi nechceš zabít Talona, nějak jsem si na něj už zvykla.. :)
Vypadá to, že já s Ewilan jsme byly hrozně neužitečný, ale nějak si na to začínám zvykat.. co nadělám, že.. :D
No každopádně makej na dalším dílu, protože tohle mě rozhodně dost zajímá... :)
Chtělo by to zase nějakou super část jako bylo 'Slez z Talona' .. ale vypadá to, že světlých chvilek se asi hned tak nedočkáme.. každopádně NICE! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama